Dobroduš

 

Zamyšlení

Zamyšlení
Člověk potřebuje naději a smysl. Bez toho se nikdo z nás neobejde. Naděje slabých a všech co potřebují podporu nesmí nikdy ztroskotat.

Nejčastější problém je samota

14. 3. 2017

Poslechněte si rozhovor o dobrovolnickém programu pro lidi s psychiatrickým onemocněním Dobrovolníci v Dobroduši, který v radiu Wawe představili Bc. Michal Pešek a dobrovolník p. Škrob.

http://www.rozhlas.cz/radiowave/diagnozaf/_zprava/diagnoza-f-nejcastejsi-problem-lidi-s-dusevnim-onemocnenim-je-samota--1704437

Když je člověk s duševním onemocněním hospitalizován v psychiatrické nemocnici, zpravidla je to proto, že jeho stav je velmi vážný. Často jsou jeho zdravotním stavem výrazně narušeny i jeho sociální vazby a schopnost normálního života. Po dobu hospitalizace je v chráněném prostředí nemocnice, co ho však čeká, když nemocnici opustí?

 

                                                                                     

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha